Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí grafická karta

Dobrý den, budu si kupovat nový počítač, ale zarazilo mě, že má externí grafiku. Za 1. Externí grafika se připojuje přes USB nebo jak? A za 2. Má externí grafika nějaké nevýhody?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Pokud to má být převážně na novější hry, tak na to zapomeň.
Ta karta je stará líná mrcha Radeon HD 6570 2GB DDR3 a GPU nenakrmí ani pořádně 516 MB video paměť, natož 2GB.
Dále deska Čipset: NVIDIA GeForce 7025 / nForce 630a Velikost paměti RAM: 8GB, je také k zamyšlení.

Ovšem reklama je "bezva" HAL3000 Platinum 6418
"Nezapomínají ani na nejnáročnější pařany, jimž dokáží nabídnout potřebný výkon pro bezproblémový běh nejnovějších her"

Vůbec bych ti nedoporučoval kupovat "značkový" počítač. Pokud to osazení M-POL dešifroval správně je tam stará přežitá nejlevnější deska co se dávala do kanceláře a na to je nahozená nic moc grafika která láká nesmyslnými /v této cenové hladině/ 2GB ram.

Značkové počítače často lákají na procesor a velikost videopaměti. Dále přidávají sračkové nebo nevhodné komponenty - což je m.j. i ten disk co tam je-je pomalý.

I na alze to ví :-)

Mainstreamová základní deska v kompaktní provedení mikroATX, která je vhodná zejména pro kancelářské využití.

http://www.alza.cz/asus-m4n68t-m-le-v2-d198799.htm

Přikláním se ke kolegům a musím souhlasit.Nekupovat.8GB RAM,výkonný čtyř jádrový procesor,2GB videopaměti a 2TB disk laika oslní,pro zkušené oko je to vyšperkovaný krám na předpotopním základu.Pokud chceš skutečné PC na míru stačí napsat za jakáým účelem pc bude převážně používáno a i ten nejméně zkušený ti tady dá návrh nesrovnatelně lepší.

M-Pol vypadá to na slušně udělanej počítač a se sestavou bych souhlasil.Pro tazatele:Sice chápu že nejsi asi zběhlí v skládání počítačů ale zvážil bych tuto možnost složit si ho sám.Ušetříš nějaký ten peníz a navíc se ti odkryjí určitá tajemství které v případě závady pomohou s řešením oprav.Sestavení není nic složitého a s malou nápovědou http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/sestavy/jak- slozit-pocitac-aneb-od-sroubku-k-sestave-2.html je to celkem hračka.