Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení k místní síťi - Připojení mám,ale stránky nenaběhnou

Dobrý den,prosim o radu.Snažim se uzamknout připojení k wifi routru,vše už mám celken nastudováno.Když to chci provést,odpojila jsem se od wifi a připojila k místní na pevno.Připojení mám,ale stránky nenaběhnou.Prosím kde je chyba.Moc děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: připojení k místní síťi (Kráťa)

Snažim se uzamknout připojení k wifi routru

to znamená že nesmyslně vymýšlíš blokování a utajení své wifi, nebo jsi v nastavení routeru vysílání wifi vypnula? co máš za typ? (zkus štítek zespodu)

stránky nenaběhnou

to je normální. fungovalo to než ses rozhodla stát administrátorem. já se taky nes... do věcí o kterých vím prd.
zkus sem dát výpis nastavení tvého pc, třeba na něco přijdem: start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

.. z pozn.bloku to vyklop sem.

Teda fajn. Máš OvisLink WL-1120AP, co tak ísť na web výrobcu, manuál stiahnuť a nepísať nezmysly o zamykáni, ani o připojení k místní síťi. Stejne nevieš co to značí, v terminologii máš chaos.

Ak by si použil vyhladavač, zistil by si, že niekto v minulosti sa rozhodol niekomu v buducnosti help-núť a možno by si zbadal odkaz návod ovislink wl-1120ap

A jo .... idem si zapáliť .....minister spočítal ako fajn štát zarobí na tej troche tabáčku ... :puff:

Jednu chytrú brožurku si taktiež mohol polahky nájsť WL-1120AP_Manual.pdf

Inak spomenutá škatula je značne hlúpa, dokonca nedokáže ani trivialnosť, ako je NAT, co je teda katastrofa v určitej domacej konfigurácii siete, teda v situácii, že máš doma modem, ktorý taktiež nevie NAT.

Riešenie síce je : Navod_jak_zprovoznit_NAT_na_zarizeni_OvisLink_WL-1 120AP

No určite lepšie pre teba bude, ak NAT potrebuješ, keď zabehneš do kramu a kúpiš WiFi router nový.