Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Samovolné podtaktovávání CPU u ntb MSI GE620DX-292CS

Zdravím,

Nedávno sem si koupil herní notebook MSI GE620DX-292CS. Šlape pěkně, až na to že někdy se v zátěži sám podtaktuje na 800MHz a po pár vteřínách zase zpátky na 2,8GHz. Ve hrách to znamená pokles ze 100FPS na 23FPS a to není moc příjemné. Nevíte čím by to mohlo být? Zanešený od prachu není.

Teploty: Bez zátěže: CPU: kolem 45 stupňů, při hraní her teplota CPU stoupne na něco málo přes 80 stupňů a grafika kolem 70 stupňů. Jediný co mě právě napadá je že se přehřívá :(

Změna předmětu, původně: Podtaktovávání CPU (host)

Manas, ty jsi fakt mamlas !On potrebuje radu a ne tvuj nesmyslnej nazor! Obycejnej notas to fakt neni, ma nv555 - ta celkem slusne utahne Skyrim, MW3 , black ops 2 , dishonored atd. atd. Zkus ThrottleStop, to zabrani podtaktovavani procesoru.