Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu do 5000,- Kč?

Dobrý den. Budu dávat pryč mojí grafickou kartu a rád bych se tu zeptal někoho kdo tomu rozumí za co jí vyměnit?
Je mi jendo jeslti ATI nebo NVIDIA. spíš cena do 5000kč a abych poznal změnu,díky moc :)
Moje grafická karta je -

Grafická karta 896MB DDR3 (2400MHz), NVIDIA GeForce GTX275 (660MHz), PCIe x16, SLi, 448bit, DVI, HDMI
Jádro:
NVIDIA GeForce GT200b
Počet stream procesorů v jádrech: 240

Paměť:
896 MB DDR3
448bitová sběrnice
Šířka pásma: 129 GB/s.

Frekvence:
Jádro: 660 MHz
Shadery: 1404 MHz
Paměť: 2400 MHz

Rozhraní:
PCI Express x16 2.0

Výstupy:
1x DVI-I
1x VGA (D-Sub)
1x HDMI

Rozměry:
Typ chladiče: Dvouslotový
Délka karty: cca 27 cm

Podporované standardy:
Podpora Shader Model 4.0
Podpora OpenGL 2.1, Microsoft DirectX 10
NVIDIA SLi (podpora 2 karet)
NVIDIA PureVideo HD
Podpora HDTV
NVIDIA PhysX Ready
NVIDIA CUDA Technology

Předem děkuji moc za návrhy :)

Změna předmětu, původně: Pomoc s Grafickou kartou (host)

Podívej se na nV 560 nebo HD 6870, budeš mít tak okolo 25% větší grafický výkon (referenční karty) a o 50 W menší spotřebu nežli u té stávající.
Jinak u nV 275 (TDP 220 = W) není 90°C v zátěži nic výjimečného, záleží jak dobře/špatně je skříň větraná.

Pochopil jsem to tak že 560 jsou lepší než 506 TI ??
Jinak fakt nwm mohl bych tě prosím poprosit? je mi to fakt blbý ale abys mi sem dal seznam grafických karet do 5000 čim levnější tim lepší :)
A aby byli lepší než t amoje a vydrželi mi dlouho byl bych ti moc vděčnej fakt nechci s koupi udělat chybu.. chci mít seznam a jen si vybrat s doporučením profíka.. Děkuji moc fakt mam dilema

Ale vůbec nejde jen a jen o parametry výkonu, jde také o chlazení = hluk v zátěží 3D /klidu 2D a jak je ta regulace nastavená.
Karta se vybírá podle výkonu/testy a zkušeností a ne jenom podle reklamních papírových recenzí.

Jinak klidně si tu ASU pořiď žádnou větší chybu neuděláš, když po ní toužíš.