Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava dat na externím hdd

Zdravím, neznáte někdo nějaký program na opravu dat, který je zdarma a funguje? Mám totiž na mém externím hdd nainstalovanou hru, kterou vždy hraju na bráhově pc (příjdu, pichnu hdd do usb, zahraju si a jdu pryč ale nepoužívám bezpečné odebrání) a jednou se mi stalo, že jsem tam přišel zapl složku s hrou a místo názvů souborů jsou jen divně "klikyháky", celá složka zabírá asi 6x větší místo a nejde smazat...

Zachránit smazaná data nemusí být drahé (PR článek) (los)

ok takže oprava se nevydařila ... neznáte nějaký program, který by mi smazal tu složku? páč já když ji chcu normálně smazat, tak mi to napíše, že to tu složku nemůže najít a já ji potřebuju dostat pryč páč má "80gb" :D vyzkoušel jsem nějaké programy, ale ty mažou celý hdd a tomu bych se rád vyhnul...