Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stránka s informáciami o zmenách na poradni - vytvoriť

Chcel by som dať návrh, že keby sa tu aktualizoívala (ale najprv ju treba vytvoriť) stránka, kde sa budú písať všetky novinky a úpravy poradne. Teraz napríklad neviem, na čo je tá šípka doprava. Viem, že tá smerom hore je nadradený príspevok, ale tá doľava? Nevadí, časom zistím, ale ide o to, že na tej novospravovanej stránke by sa písalo, že čo sa práve robí, čo sa urobilo, čo sa ešte len bude robiť a čo sa nikdy robiť nebude. Hádam ma všetci pochopili. Ono mi to tu totiž dosť chýba.

Ano, jakýsi changelog by tu být měl... Zalomená šipka slouží ke skoku na nadřazený příspěvek - zmizel slovní odkaz a je nahrazen právě tou šipkou. Stačí se podívat na jméno té šipky - parent.gif a je to jasný, ne? ;-) Šipka nahoru je skok na začátek stránky (threadu).

Ked nie je changelog, tak aspon mas stale nove prekvapenia a necakane zazitky (ked to moze mat microsoft v kazdych novych windows, tak to mozme mat aj my! :-)), aspon sa tu nenudis :-)

Hinty su dobra vec, asi ich los dorobil kvoli tomuto threadu :-)

A kde je "sipka doprava" o ktorej pises? ::)