Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Internetu

Dobrý večer..

Chtěl bych se zeptat jak nainstaluju internet na počítač, který ho v životě ani nepoznal.. Tu na počítači ho vždy instaluju z CD a od doby co mám Windows 7 se to dokonce dělá automaticky.
Ale mám kámoše a chtěl bych jim tam ten internet nějak dát.. Mají Windows XP Professional a vůbec netuším ja internet naistalovat... zapojil sem kabel z routeru do pc a ten nic neudělal tak jsem to zkusil před CD, přes které jsem to instaloval dříve i u mne ale beze změny.. Jestli na to existuje naky program nebo něco co můžu stáhnout tu a tam přesunout třeba flashkou a použít aby to naistalovalo internet tak sem stím :)

Díky za možnou pomoc a rady:) PetriS

Insternet sa nastavuje podla pokynov prevadzkovatela toho kabla ktory si do PC strcil. Neni to jedno a neni kabel jak kabel.
Ak to je kabel z routra v ktorom je povolene DHCP, tak netreba nastavovat vobec nic, ale treba mat nainstaleny ovladac sietovej karty (ovladace zakl.dosky)