Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za vdsl comtrend od O2

Nedávno jsem ho dostal, jediný větší problém mám se stabilitou wifi. Občas se objeví že není připojení, když zkouším nastavení, tak po nějaké době se obnoví. Zatím jsem nezjistil čím to je. Ale je to dost často a ta rychlost wifi taky nic moc. Touchwood tady radí přepnout do režimu bridge, než to zkusím zajímalo by mě jestli se dá sehnat nějaká alternativa. Všiml jsem si Cisco 876, na aukru je za tisícovku.

v prvom rade sa skús skontaktovať s podporou O2,či je možné v ich sieti používať aj alternatívny hardware,aby si nedopadol ako ja,keď náš jeden slávny operátor nemal zariadenia s ovládačmi a podporou pre mac osX a individuálne zakúpené zariadenie sa nedokázalo pripojiť a zobrazovalo to len chybové hlásenie že "lutujeme,ale dotyčné zariadenie nieje možné autorizovať v našej sieti"....takže bolo síce pekné,že som mal miestne spojené počítače,smartphone a spol v rýchlej wifi mini sieti,ale musel som hladať poskytovatela internetu inde....

Tak jsem teď se snažil najít odkaz že Cisko je vdsl, ale neúspěšně, byl jsem si tak jistý.. patrně jsem si tak moc přál najít vdsl, že jsem se spletl. Zjišťuju, že finančně bude jednoduší spojit Comtrend s Asusem 500wl-gp, který zatím nemá využití. A snad někdy v budoucnu...
Děkuji za upozornění a doborou radu.