Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám slabý vir, ale nevím co s ním.

Dobrý de, potřebuju pomoct, do počítače se mi dostal vir(spíše script), který mi po zapnutí vypne všechny programy i celou plochu a nejde zapnout správce úloh, nouzák běží na pohodu, nechal jsem si psát protokol a snažil jsem se to vypnout ihned po spuštění toho sriptu:

ntbtlog-txt

Už jsem udělal pokrok, vypnul jsem všechny služby přes starter co šli, odhlásil sem se,a zase přihlásíl a už se to nezaplo,ale teť mi nejde skoro nic ani net. Asi bych měl skusit postupně zapínat všechny ty služby a až mi to znovu udělá to, co na začátku, vím co je to zač.