Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak udělat klávesovou zkratku na internetovou stránku

Dobrý den, potřeboval bych poradit jak nastavit na klávcesnici "hama penalizer pro 2" klávesovou zkratku na webovou stránku pomocí softwaru "driver control" který byl u klávesnice.(na pc v podpisu ale to myslím není vůbec důležité)
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Konkrétne podľa toho softwaru netuším, ale vo všeobecnosti, vytvoriť zástupcu danej webstránky a zástupcovi priradiť klávesovú skratku.

Chtěls snad klávesovou zkratku pro otevření stránky. Návody proběhly, co teda vlastně řešíš? Příklad: zmáčknu CtrL + Alt + P, otevře se stránka, kterou si nastavím.
Tak si nastav na tom zázračném softwaru spuštění prohlížeče a dej si ji tam jako home page.

pardon já to zapoměl napsat ta klávecnice má na každý straně 5 herních kláves a maj 3 profily takže jsem si tam na jodnom profilu chtěl nastavit na jedný klávese tu stránku, proto i mám ten soft