Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie do PDA

Dobry den,
prohledal jsem snad cely Google, ale nikde nenalezl obchod kde prodavaji baterii do PDA.
Konkretne typ Asus A620.
Pokud znate nekdo alespon ceny techto baterii sdelte mi alespon to.
Predem diky

Diky. Muzes sem hodit link ?

To Paullus:

Takze oni si za montaz prihazuji takovych 500 Kc.
Uz jsem to mel rozdelane a zda se ze je to tam zalisovane v obale.
Vedou do toho jen vodice. Napeti A620 je 5V kdezto vyssi typy maji 3.7V

Prave pro vyssi typy baterie stoji max. 1000 Kc i s DPH.
Vypada to, ze ta vymena vyjde pekne mastne a moc se mi do toho vzhledem k temto skutecnostem nechce lezt. Prekvapen vsak nejsem.