Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neaktivní vestavěná grafická karta v procesoru i7-2600K

Dobrý den, sestavil jsem si nove pc na desce MSI-Z68A-GD80(B3), mám v pc i grafickou katu ATI.
Vše naběhlo po zapnutí v pořádku, instalce windows ok, ale při pokusu o instalaci Lucid ovladače mi to hlásí že nemám sandy bridge procesor(aktivní integrovanou kartu).
Prosím o radu co nastavit aby se aktivovala grafická karta která je v procesoru a já mohl zapojit řešení kdy se hlavní(ATI) karta používá jen při zátěži.

Dík za pomoc
Jiří

Podle mě je toto normální výchozí stav. Musíš v biosu to grafické jádro zapnout nebo povolit virtu. Zkoušel jsem to najít v manuálu tvojí desku ale nenašel sem tam o tom zmínku. U Asusu se to jmenuje iGPU Multi-Monitor

To enable Virtu, the iGPU Multi-Monitor option must be set to 'Enabled'.