Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto chytil jsem vir z facebooku

Čus,chytil jsem vir z facebooku.Začíná to tim že vám napíše "hi" a pak vám pošle video s virem,vir zpomaluje načítáni internetových adres,a facebook nenačte Vůbec.Chtěl by jsem se zeptat jak se ho zbavit,kromě reinstalace windows. Předem dík
Změna předmětu, původně: Vir (Kurt)

zablokovali mi profil na fb co mam delat?TOHLE MI NAPSALO KDYZ JSEM SE CHTELA PRIHLASIT :(

Váš prohlížeč byl infikován malwarem. Mohli jste být infikováni třeba tak, že jste kliknuli na odkaz na „šokující video“ z aktualizace stavu přítele nebo navštívili web prohlašující, že vám na Facebooku nabídne zvláštní funkce. Existují například weby, které tvrdí, že vám můžou ukázat, kdo si prohlížel váš profil Timeline, změnit barvu profilu Timeline nebo vám můžou pomoci profil Timeline úplně odebrat. Tyto funkce ale neexistují.

Jakmile vás infikují, rozesílají tato nebezpečná rozšíření vašim přátelům na Facebooku nevyžádané zprávy nebo ukradnou vaše osobní údaje. Pomůžeme vám tato nebezpečná rozšíření z prohlížeče odebrat. Tento proces spustíte kliknutím na možnost Pokračovat.