Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB 2.0 / 3.0

Dobré odpoledne, chci si koupit flash disk a všiml jsem si že jsou rozděleny mezi 2.0 a 3.0 verze. Předpokládám že ty 3.0 budou lepší, ale dají se zapojit do každého PC? Nebo i do toho USB portu 2.0 ? Nebude s tím nějaký problém třeba? Pomalé přenášení souboru, nesprávná komunikace s PC apod.?

Dík

Důležitá je samotná rychlost čtení a zápisu u té paměti. Ty nejrychlejší flesky se pohybují plácnu okolo 40čtení a 20zápis.Tato rychlost nevyužije ani rychlost USB 2.0 Se podívej na udaje o rychlosti na vyrobku. Pokud není rychlost uvedená je to pomalý šmejd typicky 10/10 a usb3 mu nepomůže.

Asi už bych samozřejmě kupoval už USB 3.Ano usb3 flesku můžeš vrazit do usb 2 i dokonce do prastaré USB 1.1.