Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win server 2008 jako router

Zdravím lidi,

mám tu takový routovací oříšek a potřeboval bych poradit. Win server 2008 má 2 síťovky, mám 2 subnety a potřeboval bych je proroutovat mezi sebou, aby se navzájem PC viděli. Jak jednoduché. Ale nějak mi to nefunguje při nastavení, jaké jsem dal. Přikládám screeny.

Schéma sítě: [sit.png]

Nastavení rout: [route.png]

Poradí mi někdo prosím jaký nastavit routy na jakém rozhraní (na win serveru 2008) aby se všechny PC viděli a všechny mohli do internetu? Případně jaké na stanicích nastavit brány apod.

Díky

Aby sa PC navzajom videli je co presne?
Ak by to malo byt zdielanie suborov a tlaciarni, tak to cez router neprechadza.
Teda presnejsie neprechadzaju Bcasty. Nepojde ti funkcia hladania pocitacov v sieti, ledaze by si pouzil WINS.