Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z modrou smrti

Dobrý den, potřeboval bych pomoct, z ničeho nic se mi na obrazovce počítače začala ukazovat modra obrazovka smrti počítač nejde ani zapnou proste nic. Nasel by se tu někdo kdo by mi poradil ?
Předem Děkuji...

Ano, určitě se tady někdo najde. Modrá smrt může nastat z mnoha důvodů a je potřeba, abys minimálně napsal, co jsi dělal, opsal to chybové hlášení, případně to vyfotil... Zkrátka se pořádně zeptat. Když jdeš na radu ke kuchaři, také mu přeci neřekneš: "Nechutná mi jídlo co jsem uvařil - poraďte."