Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozzila firefox a Internet explorer nejdou, Google Chrome ano

Zdravím, mám problém zapnul jsem počítač a zjistil že mi nejde Mozzila(3.6.20) ani Internet(7.00.6000.17098) pokusil jsem s tím něco dělat ale nic nešlo.Pak jsem stáhnul Google Chrom a ten v pohodě funguje. Zkoušel jsem i vypnout bránu firewall a stejně nic. Mohli by jste mi říct čím to je že nejdou?? Díky za rady.
Změna předmětu, původně: Mozzila firefox a Internet explorer (Kráťa)

Napíše to: Spojení přerušeno

Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno. * Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.

Nechat to vypnutý je stejné jako to smazat. Avast může na internet, fungují mu aktualizace? Tady bych to viděl že něco blokuje avast. Proč? protože prohlížeče se připojí na avast a ten místo nich jde na internet(rezidentní štít).