Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna základní desky

Dobrý den mám starou základní desku K8NF6P-VSTA s procesorem AMD Sempron 2600+ a pamětí ram 1,5Gb. Rád si občas zahraju pár her ale s dnešními požadavky mám už celkem velký problém třeba call of duty mw 2 mě jede bez sekání a to ho nemám nastavené na zrovna nejmenší detaily.. ale kdybych chtěl rozjet třeba crysis 2 nebo COD black ops tak by byl problém.. což o to ramka by to překousla ale procesor ne.. na mojí základní desku pokud já vím nejde koupit dual core nebo alespon 3ghz procesor, a tak bych potřeboval změnit základní desku, problém je v tom že nevím zjistit slot základní desky :-| potřeboval bych aby na ní bylo ddr2 ram a socket na procesor který by byl alespoň dual core.. vím že tohle téma už tu muselo být a omlouvám se že sem nic nenašel.. Prosím vás tedy jestli by mi někdo pomohl z toho mého pekáče udělat "herní pc"..

A grafiku máš jakou ? Tu integrovanou ?? Aby to totiž mělo vůbec smysl.

Jinak desku rozhodně s DDR 3 pamětma -modernější a DDR3 sou levnější.
Jinak se to liší dost podle toho kolik máš peněz.
Harddisk a mechaniku máš sata nebo ještě ide ?

Asi Ťa veľmi nepoteším...
Okrem novej zákl.dosky a procesoru, budeš potrebovať aj nové RAM a takisto novú graf. kartu. Neviem aký máš teraz zdroj - čiže zrejme aj ten.
Keď odmyslím bedňu a HDD+DVD-RW = celý nový PC!

Najprv si ujasni, ktorú platformu AMD alebo INTEL, koľko korún chceš do toho vraziť a potom sa môžeš baviť ďalej.:-)

Nepotěšil...
Já myslím že s grafikou problém nebude mám geforce gtx250 protože s tou integrovanou na desce jsme nebyli kamarádi.. kdyby šla sehnat deska na které by byl slot na ddr 2 tak mám doma 4GB platforma mě je jedno, moc se v tom nevyznám ale asi intel stačilo by mě jen napsat kde takovou základku sehnat a myslím že zdroj a procesor bych už někde sehnal..

Jak tak čtu tak ta základka je pro náročné.. chtěl bych se podívat po jiné základovce ani bych sem nepsal ale obával jsem se a pořád obávám že kdybych někde koupil takovou základku která by mě stačila tak by mě neseděla do mého pc mohl by jsi my prosím napsat typ mého slotu nebo tak něco podíval bych se po nějaké levnější zase pět tisíc je docela garda.. myslím si že by to šlo i do 3 500,- a zdroj by taky stačil 400W ne? :-p

základka pro náročné = to znamená akorát jen to, že je to použitelné i pro něco jiného než pro kancelář!

Dej si tam tuhle GA​-M68MT​-S2P ​
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8958 7
Je osázená úplně stejný součástkama co má ta tvoje pět let stará...takže na dnešní dobu hrozný sračky - akorát to po x té předělali zas na jinší patici.Vivat forever nforce630! K desce by zas mohli napsat vhodné do kanceláře nebo pro pitomé:-p

zdroj ? seš chlap s gulema ne ?
postačí původní, maximálně to shoří