Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windows 7 nenaběhne.

Dobrý den.

Koupil jsem si notebook Lenovo G770 s předinstalovaným Windows 7 home oem x64. Chtěl jsem tam nainstalovat svůj Windows 7 pro x64, ale nepodařilo se mi to. Při instalaci jsem zrušil všechny oddíly, i ten, na kterém byli původní windows i ten na kterém byli programy od Lenovo. Vytvořil jsem nový, který si udělal rezervovaný oddíl o velikosti 100mb. Pak jsem jako už několikrát nainstaloval na C: nová Windows 7 pro x64, ale po třetím restartu se vše zadrhlo. Celá instalace proběhla normálně jako vždy, ale po zadání licence a času, následném restartu, naběhne obrázek Lenovo, chviličku to pracuje a pak znovu naběhne ten obrázek. Windows nenaběhnou. Poradí mi tu prosím někdo?

Díky za všechny rady.

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když nenaběhnou. (karel)

Jo a ještě, Bios disk normálně vidí, když dám recovery cd, tak tam taky windows 7 pro x64 je, ale nejde ani opravit. Když dám opravit, tak je to pak to samé a když dám opravné cd znovu, tak je windows vidět, ale nejde už ani opravit zpouštění.

VYŘEŠENO!!! Tak jsem nakonec stáhnul iso soubor s instalací Windows 7 OEM verze a nainstaloval ho, zadal původní číslo licence a rozeběhlo se to. Nechápu tedy stále, čím to bylo, ale už funguje suprově. Díky za snahu a rady.