Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat soubor

Ahoj, nedávno jsem si naistaloval Windows 7 což mě XP dalo do složky Windows.old, přebral jsem to a ostatní chtěl vyhodit bohužel pár souborů nelze a napíše to: Položka nenalezena. Co s tím? Díky

tak nabootuj nejaky live linux a zmaz to z linuxu

Ale ak nevies preco to nejde zmazat tak by si to mazat vobec nemal. (bud nemas prava - si predsa preber prava aj na tie jednotlive subory), alebo sa to co ti nejde zmazat pouziva (z nejakeho zahadneho dovodu), a to ked zmazes tak potom mozes mat problem.