Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí počítače

Zdravím, koupill jsem si novou grafiku http://www.alza.cz/asus-ah3450-di-512md2lp-d119660 .htm A mám zdroj 350W zkl. desku MSI- 848P neo-V, 1GB RAM, Intel duocore 3,4Gz
Pokaždé když zapnu Pc tak mi buďto nenajede a nebo mi najede ale po chvíly se mi sekne čím to je ? já si myslím že to je že mám moc nízký zdroj a ten nesstíhá kdyby to tak bylo mohl by být tenhle ? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8O0V4000H4R . Děkuji

Najprv vlez do BIOSu a skus nastavit AGP na "4x" a AGP FastWrites na "Disabled".
Zapojil si do grafiky aj dodatocny napajaci kabel zo zdroja?

Ten zdroj je stejny srot jak ten co mas, a je uplne jedno kolko je na tom napisane W. Potrebujes vyssi prud na +12V vetve, tak si to porovnaj s tym co mas na stitku tvojho terajsieho zdroja napisane u +12V. 15A na +12V vetve je polda mna malo (to je 15*12 = 180W)

Ne silnejsi ale taky ktory ma viac Amperov na +12V vetve. Zistis na stitku tvojho zdroja, a u noveho to mas napisane v popise na webe predajcu. Ked kups zdroj ktory ma na 12V stejny prud tak si nijak nepomozes len zbytocne vyjhodis peniaze. Na Watty sa nepozeraj (napr. moj 375W ci kolko ma na 12V vyse 30A t.j. je dvakrat silnejsi jak ten "420W" co si chcel kupit).