Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání notebooku

Zdravim, už mam přes dva roky notebooku Acer Aspire 6920G..
Dřív šlapalo všechno perfektně, hrál jsem náročnější hry, notebook šlapal skvěle.
Měl jsem spuštěných třeba i desítky aplikací a notebook stíhal.
Ted už si ani nemůžu pustit písničku, protože mi při sebemenší zátěži vyleti procesor na 100% zátěž.
Nezvládá už ani jedno okno internetovýho prohlížeče + zaplý ICQ.
Viry v ntb nejsou, žádné přebytečné aplikace v pozadí neběží, systémy byly přeinstalovány asi 3 měsíce dozadu.
Čím si myslíte, že by to mohlo být?
Předem díky

Zavirovaný to neni..odvirovaval jsem 3x celý system za jeden týden..
přehřejvaní mě taky napadlo..ale nevim co víc chce..má pod sebou chladící podložku, ze strany na nej hučí stolní větrák a nedávno jsem ho celej profouknul..