Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s huaweii wifi

Zdravim,
potreboval bych poradit jak rozchodit wifi na Huawei EchoLife HG520i v pripade, ze ho pouzivam jen jako switch. Internet mam ted od UPC a jde z Motorola sb5101e, zapojil jsem ho pres lan do 4.portu na huawei,a z nej pres 1.port jde internet do pc, to funguje, ale pres wifi uz jde jen omezene pripojeni. Moc se nevyznam v nastaveni, co a jak, ale DHCP na huawei jsem vypnul, a wifi jsem zkousel i bez hesla a porad nic.
Diky za pripadnou pomoc!

Konfigurace protokolu IP syst‚mu Windows

N zev hostitele . . . . . . . . . : Laptop Prim rnˇ pýˇpona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridnˇ Povoleno smŘrov nˇ IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne Adapt‚r bezdr tov‚ sˇtŘ LAN Bezdr tov‚ pýipojenˇ k sˇti: Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Sˇśově adapt‚r Broadcom 802.11b/g Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-21-00-76-25-05 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Spojenˇ - mˇstnˇ adresa IPv6 . . . : fe80::8901:3b8b:f40d:e645%14(Preferovan‚) Spojenˇ - mˇstnˇ adresa IPv6 . . . : fe80::1d14:d799:a2d5:31af:10%14(Preferovan‚) Adresa IP automatick‚ konfigurace : 169.254.230.69(Preferovan‚) Maska podsˇtŘ . . . . . . . . . . : 255.255.0.0 Věchozˇ br na . . . . . . . . . . : IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . . : 335552768 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . . : 00-01-00-01-15-6E-19-3D-00-23-8B-0B-70-7B Servery DNS . . . . . . . . . . . : fec0:0:0:ffff::1%1 fec0:0:0:ffff::2%1 fec0:0:0:ffff::3%1 Rozhranˇ NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Sˇśov‚ pýipojenˇ Bluetooth: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Zaýˇzenˇ Bluetooth (sˇś PAN) Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-21-86-BE-3B-09 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r sˇtŘ Ethernet Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0) Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-23-8B-0B-70-7B Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti* 2: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : isatap.{1FCE93C0-9647-4250-BBF0-2212575E24FD} Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti* 6: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : isatap.{96795B13-E294-43C1-8521-335D131B0AF4} Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti* 7: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 02-00-54-55-4E-01 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano Adapt‚r pro tunelov‚ pýipojenˇ Pýipojenˇ k mˇstnˇ sˇti* 11: Stav m‚dia . . . . . . . . . . . : odpojeno Pýˇpona DNS podle pýipojenˇ . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #3 Fyzick  Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0 Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne Automatick  konfigurace povolena : Ano v tomhle stavu net nefunguje

kolik máš od UPC přidělených IP adres? Ta Notorola je jen modem (tj. bridge). Pokud už máš adresu přidělenou (na PC), další počítač (notebook) připojíš jen tehdy, pokud budeš mít přiděleno více IP adres (což IMHO standard není). V opačném případě potřebuješ router, který vytvoří LAN, kde si budeš moci dělat co chceš.

od upc mam pravdepodobne jednu dynamickou ip adresu. problem je ze se pres wifi nepripojim ani s jednim pc,moc bohuzel nevim co je router a co ne,ale driv jsem mel internet od O2 s huawei a pres wifi vsechno slo,ted mam nove net od upc,tak jsem myslel ze to propojim pres ten huawei a budu zas chytat pres wifi a ne jen pres kabel