Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber notebooku

Zdravim,potreboval bych radu ohledne vyberu notebooku:

Cena: max. 35 000,-
Účel: hlavně pracovní věci(word,skype,internet atd....) tudíž by se hodila rychlá odezva,kvalitní zpracováni materialu,
občas bych si na něm chtěl zahrát nejakou modernejsi hru typu Fifa 11,NFS Shift 2,PES 2011....

Jiné pozadavky nemam,pokud by se sehnal na tyto ucely notebook levnejsi nebudu proti!
Jen bych chtel aby notebook moc nevařil a ne prilis tezky stroj,ale aby byl schopen obcas nejakou tu narocnou hru zvladnout plynule :)
Dekuji za rady...

PS: vydrz baterie ,aby byla tak v normalu,aby to nebyl nejaky extrem ,ktery se po hodine a pul bezne prace sesype :)

Máš tam trochu kolizi

aby notebook moc nevařil vs byl schopen obcas nejakou tu narocnou hru zvladnout plynule vs ne prilis tezky stroj vs vydrz baterie ,aby byla tak v normalu,aby to nebyl nejaky extrem ,ktery se po hodine a pul bezne prace sesype

To dohromady prostě nejde. Na práci si kup notebook když ho potřebuješ a na hraní počítač. Všechny tyhle věci dohromady do jednoho malého a lehkého dát nejdou. Nezapomeň na reálnou životnost notebooků 3-4roky.

Dobré je že s tímhle rozpočtem nebudeš mít problém koupit pc na hraní +monitor i notebook v dobré kvalitě.

Tak jsem to tedy vice promyslel a rozhodl jsem se ze si koupim ten notebook levnejsi ciste na praci,na hry tedy ten stolni :)

Tak jsem si vybral tyto stroje ... jen jestli nemate nejake rady a vyhrady k temto :

http://www.alza.cz/hp-elitebook-8560p-d227010.htm# popis

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y570-d248064.htm #foto

U toho Hp me stve jen maly HDD.
Jinak by mely byt vyhovujici,na praci( internet,psani ve wordu,skype,)

[...] Tak jsem to tedy vice promyslel a rozhodl jsem se ze si koupim ten notebook levnejsi ciste na praci,na hry tedy ten stolni [...] Jinak by mely byt vyhovujici,na praci( internet,psani ve wordu,skype,) [...] pc ted neresim,to si bud poridim nejaky stroj,nebo spise nejakou herni konzoli...

;-) On to "bobík" myslel už spíš ve smyslu pracovního notebooku, na jehož volbu tazatel přešel po zjištění, že si koupí na hry "konzoli" nebo desktop.

To ababckucku: Stručně k věci. Elitebook 8560p versus Ideapad Y570. Elitebook je ryze pracovní notebook, Ideapad čistý multimediál - tedy dva kousky naprosto rozdílného zaměření (ač tu zmíněnou kancelářskou práci zvládnou v pohodě oba dva, navíc s prstem v nose). Elitebook má tak cca o třídu a půl lepší konstrukci (odolnost, materiály), matný display (Ideapad lesklý), tříletou záruku s možností rozšíření na víceletou NBD on-site záruku (Ideapad dvouletou, nerozšiřitelnou na NBD), možnost dokování, další baterie atd. Pokud hledáš v mnoha ohledech alternativu k zmíněnému Elitebooku, pak Lenovo ThinkPad T520, který se dá v základní konfiguraci sehnat od cca 20,5 tisíc Kč. Za cca 21,5 tis. už je k mání ThinkPad T520 s rozlišením hezkých 1600 x 900 (v office už velmi praktických 900 px na výšku, oproti základnímu HD s 768 px), zároveň tímto displayem získáš jistý nadstandard na notebookové - tady TN - poměry (ve srovnání s panelem 15" 1366 x 768 mají 15" 1600 x 900 3x vyšší konstrast, kousek lepší pozorovací úhly, barvy).

http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-t520-4240-3wg-d 232893.htm

http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-t520-4240-3vg-d 232892.htm