Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rezanie webu

Dobry den, chcem sa spytat, s rozrezanim webu a naslednim napisanim CSS a HTML by som nemal problem, ale
neviem ako vytvorit zlozky a dokumenty, aby css a html mohlo fungovat. Toto bude moja prva sablona ktoru napisem sam od zaciatku..

v mojom template mam zatial zlozky, images, indes - html a style cize css. ked sablonu impotrujem do joomly vyhodi mi chybu

Chyba! Nie je možné nájsť v balíku XML konfiguračný súbor.

nieje to preto ze vlastne html mam v indexe prehliadaca a nie v samostatnej zlozke?
ake subory vsetky potrebujem aby som mohol nahrat sablonu do joomly?

dakujem

proste potrebujem vediet ako mozem zacat v joomle pisat na novy cisty css a html, lebo nechcem upravovat uz existujucu sablonu.alebo druha moznost, kludne to mozem pisat v pc na nejakom editore ale potrebujem a vidiet ako to potom vypada, takze joomla je asi co ja viem najlepsie riesenie..