Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD - počítač po pár minutách zkolabuje

Dobrý den
22. tohoto měsíce se mi zničeho nic objevila BSOD. PC nerozumím zase tak důkladně, proto chci požádat nějakého odborníka/odborníky o radu/rady. Nahrál sem minidump soubory - já se v nich moc nevyznám. Rád bych se proto dozvěděl v čem je takzvaně háček (doufám že ne HW). Zkoušel sem i testovat RAM ve víře že je to tím, ale bohužel - prošli bez jakéhokoliv erroru.
Předem děkuji za všechny vaše rady, nápady, postřehy, které snad povedou k řešení tohoto otravného problému.
:-)

http://www.edisk.cz/stahni/49371/minidump.rar_246. 66KB.html
Změna předmětu, původně: BSOD (Kráťa)

Jo psal sem že všechno běží v normálu, PC mám čisté, a i dnes sem ho pro jistotu vysál, ale stejně skoro zanesené nebylo.
Taky si myslím že je to ten zdroj. Grafika to na 100% neni, zkoušel sem ji měnit. RAM na 90% - testováno Memtestem a i sem zkoušel RAM odejmout a vkládat. Zkoušel sem taky dávat nový napájecí kabel, jen pro sichr, ale taky nic. Takže buď si myslím že bude chyba v samotném zdroji - napětí??, nebo jak tu někdo psal v kabelech. Ale na to já prostě nemám materiál ani možnosti abych zjistil kde konkrétně je háček. Chlazení mi jede navíc v pohodě - všechny teploty byly v normě, už když sem měl jeden z prvních BSOD. Jediné čeho se obávám, aby to nebyl ten HDD (kvůli datům), popřípadě CPU (kvůli penězům :-()

No tak nakonec to nebude ani zdroj. Přiznám se že sem se na výrobce nekoukal, když sem si zchrastil jinej a zkoušel ho tam dát. Ale je to 500W. Zkoušel sem ho nahradit Fotronem Bluestorm II 500w http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4319 5
A problém s restartováním a krátkým probliknutím BSOD se stále opakoval, zkoušel sem pro jistotu vyhodit i staré RAM a nechat jen nový modul - nic. Zkusil sem dát HDD ze starého PC - nic. Tak už nevim, možná vadná kabeláž?? Nebo, což by bylo dost blbý CPU. Popřípadě základovka - to fakt nevim, snad ne....

Takže asi ta opravna to řeší, už na to nemám nervy, ráno sem tu měnil zdroje a HDD jak blbec, stejně to k ničemu nevedlo 3-[

Jo psal jsem, zkoušel jsem HDD s Win XP - hodilo to BSOD. takže si myslim že už toho moc nezbývá - deska, cpu (poškozené teplem nevypadalo) kabely??? Ale na zbytek nemám jak to otestovat, jinou desku s CPU fakt nemám. Pokud je něco poškozené, tak leda nějakým zkratem, protože rozleptané, nebo očouzené nic není.
Po dnešku jsem přesvědčen že to na 99% není HDD, RAMky, Grafika. Na 75% že to není zdrojem (protože ty nesvítící diody vypadají "podezřele" tak jako tak, jasně mohla odejít jen diodka, ale i tak.
No zítra to nesu do opravny, doufám v brzké vyřešení. Schválně pak dám vědět čím to bylo.