Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční stránka

Ahojky, zeptám se ted jako uplny blb, ale mám informace jen telefonické od kamošky - máme firemní stránku pro práci z domu, přes kterou se prihlasujeme. Vcera se na ni normálně prihlásila, ale dnes jí to vyhazuje, že stránka nenalezena. Když zkusí druhý PC, tak je to to samé - oba PC jsou přes stejný router - myslíte, že je možné, že ten router tu stránku nějak blokuje? Pokud ano, jak se to mohlo stát a jak ji odblokovat - upozornuji, ze kamarádka počítačům vůbec nerozumí - už jen instalace skypu byl problém :-)

je to jinak - pres X programu a tu stranku, co ji ted nejede se prihlasime a mame to same, co v praci na PC - vse mame digitalne, takze je jedno jestli jsem doma nebo v praci - dostanu se na vsechno - ikdyz dam treba tisk dopisu, tak mi vyjede na tiskarne v praci - je to specialni program vytvoren jen pro nasi firmu

Já bych zkusil vytáhnout router ze zásuvky tak na 10 vteřin, aby se resetoval. To ale pouze v případě, že by jí nešly ani jiné weby. Pokud jiné weby jdou, vymazal bych cookies a dočasné soubory prohlížeče.
Co jiný prohlížeč? Tam se to také nenačte?

Ta stránka je přece veřejně dostupná na internetu, ne? A zabezpečení je přihlašovacím jménem a heslem, jestli tomu dobře rozumím? Nebo se snad jedná o nějaký typ vzdálené zprávy, případně VPN? Každopádně by spojení mělo být šifrované, pokud jde o citlivé údaje...