Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ke koupi notebooku

prosím pěkně mohl by mi někdo poradit, doporučit jaký notebook koupit? Nevyznám se v tom. Chtěla bych se na něm naučit pracovat s grafickými programy, dále malování - není podmínkou - důležitá je ta grafika, pak bych se chtěla učit dva jazyky, pracovat s wordem, exelem, accesem ... pak používat internet, e-mail. A tak jednou za čtvrt roku si zahrát hru - taky není nutné. děkuji

[mod]Zmena predmetu.Bylo:notebook (rh)[/mod]

Jo tak ta cena je OK, za to už dostaneš velmi rozumnej notebook (dle mýho názoru). K tomu centrinu: tady by se možná už hodil procesor Dual Core, ale k tomu ať se vyjádří i ostatní. Jinak bych řekl, že tvoje požadavky půjdou splnit.

Máš nějaký specifický požadavky? Např. nízká hmotnost, tenký notebook, dlouhá výdrž, ...

Pavel