Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabá Sestava

Ahoj,

Grafická karta: NIVIDIA GeForce 9600GT

Intel(R) Celetron(R) cpu
E3300 @ 2.50 GHZ
2.50 GHz, 2,00 Gb ram
Microsoft Xp.

Je to hodně na nic ? ... Bulletstorm sem rozjel na střední detaily, Mafii II skoro na full
A novější střílečky jedou taky ok. Proto se chci zeptat jak na tom sem a kdy bych si měl pořídit nový Pc / sestavu.

a ještě se chci zeptat co přesně znázorňuje "Využití paměti 444M/3940M"

:) prosím odpověď ale asi moc dobrá nebude

Ale to přece nezáleží na radě někoho cizího. Sám musíš vědět, jestli ti ta sestava stačí, nebo ne a zda máš prostředky na obnovu strojovýho parku. Pokud ti hry jedou a tobě to stačí, tak co řešíš? Nebo chceš novej počítač jen pro dobrej pocit? To si musíš rozhodnout sám.

Logicky vždy je možnost, prakticky každý druhý měsíc něco upgradovat, pokud na to máš :o). Neni to žádné žihadlo, ale i nové hry na nízké nebo střední detaily si na tom zahraješ. Myšleno tím hry, které nejsou moc náročné na paměť, typu nějaké manažery s velkou databází atp. Pokud seš ale fanda a seš při penězích, začni od základů - od základní desky a CPU. Za nějakých 10K Kč z toho uděláš celkem pěkný herní PC, který ti zase nějakou dobu vydrží.