Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Anticheat companny - pokud chci program odinstalovat, ať pošlu sms v ceně 1,2 eura

Dobrý den,

dneska brácha stáhl do PC program Anticheat companny.
Asi po minutě po naběhnutí systému, zmizeli všechny ikony a vyskočilo okno, že pokud chci program odinstalovat, ať pošlu sms v ceně 1,2 eura. Když jsem dal křížek, pc byl zamrzlý a pomohl jenom restart, ovšem po něm stále stejná písnička. Mohl jsem sms poslat, ale už jenom z principu jsem to neudělal a taky pořád nemám jistotu, jestli to není nějaký tunel jenom na cucání peněz a žádná změna.

No, každopádně na nějakých stránkách jsem si našel, ať v nouzovém režimu tento program smažu, avšak v nouzovém režimu ho nevidím, tak jsem aspoň zkusil vrátit systém na dobu před stáhnutím, což se ukázalo jako špatnej nápad, poněvadž teď po zapnutí systému už tabulka sice nenaskakuje, ale PC rovnou zamrzne, ikony nejsou vidět, jen tapeta a nejde nic dělat. S PC jde pracovat pouze v nouzovém režimu, ale co s tím nevím, tak, prosím, o radu.

Díky za váš čas. Luke
Změna předmětu, původně: Anticheat companny (Kráťa)

Chrome ? Špiclovací soft, ... jak celý Google.

Drobný úsek logu " Ghostery "

Blocked script: h ttp://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ad s.js
Blocked script: h ttp://w ww.google-analytics.com/ga.js
Blocked script: h ttp://static.ak.connect.facebook.com/js/api_lib/v0 .4/FeatureLoader.js.php/en_GB
Blocked script: h ttps://apis.google.com/js/plusone.js
Blocked script: h ttp://platform.twitter.com/widgets.js
Blocked script: h ttp://w ww.google-analytics.com/ga.js
Blocked frame: h ttp://w ww.facebook.com/plugins/like.php?eme=light&height= 20
Blocked script: h ttps://apis.google.com/js/plusone.js

Google začína byť nebezpečný.

1. Z kúsku log-u vyplýva: Google zbiera info najaktívnejšie. Je mi jedno aké tržné alebo iné mechanizmy používa na motiváciu autorov, prevádzkovateľov webov umiestňovať skripty na ich stránkach.

2. Je mi taktiež lhostejné co skript vykonáva. Je isté, so zobrazením obsahu stránky nesúvisel. Skript bol zablokovaný, stránka sa zobrazila.

Nevidím dôvod, neprajem si, aby bol Google, alebo iná služba, informovaná spustením skriptu o mojej aktivite, skript nadviaže spojenie a nesie so sebou informácie.

To je dôvod vzniku a použitie doplnku " Ghostery ".

No ak ti neprekáža že si objektom špiclovania, registruj sa na Facebooku. Zrejme tam si. ... :-D