Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit babylon tool (vyhledávací lišta)

Před nějakou dobou jsem si cosi nainstaloval do PC a s tím jsem si musel nainstalovat i babylon tool (vyhledávací lišta.)Ten původní program jsem odinstaloval, ale otravný babylon zůstal a nevím teď jak se ho mám zbavit. Jde o to, že když například zadám název webu do prohlížeče, tak mě to nepřesměruje na daý web, le na babylon s tím, že mi nabídne stejnou stránku a k tomu dalších tucet odkazů na reklamu. Jak se toho babylonu mám zbavit? Dík
Změna předmětu, původně: Jak odstranit babylon (Kráťa)

Pro Mozilu mě pomohlo tohle:
Napiš do adresního řádku about:config. Poté zadej do pole Filtr: bablon
a potom pravým tlačítkem myši klikni na každý řádek a zvol Obnovit.
Poté zadej do pole Filtr: keyword. Pravým tlačítkem myši klikni na keyword.URL a zvol Obnovit.

Pro FireFox.
Do adresniho radku zadas:
about:config
Potvrdis souhlas

pak zadas do hledani:
keyword.URL
najde to radek a ten pravou mysi das OBNOVIT.

pak zadas do hledani:
babylon
a vsechny - moc - radku das OBNOVIT, jeden po druhem.

Jinak video:
watch ...

A JE TO.

skáče mi v mozille v domovský stránce v nových panelech ten nesmrtelnej babylon,ale když se držím vašeho postupu tak na "keyword.URL" mi nejde kliknout "Obnovit". je to zaslepené a šedé...návod zní opravdu jednoduše tak opravdu nevím v čem dělám chybu....

Perfektní, u Mozilly návod zabírá.
JENŽE! Jak to odinstalovat u Internet Exploreru? Stalo se mi to na máminym počítači a ta je zvyklá používat zrovna ten IE. Když zadám to about:config do adresního řádku, objeví se, že "navigace na webovou sttránku byla zrušena". Existuje nějakej návod, jak tohle provést u Exploreru?
A u Chromu to taky nezmizelo... Díky předem.