Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gsmart aplikace

Dobrej
Pokousim se na Gsmart hodit nejakou java aplikaci. Po připojení mobilu k PC ji hodim na pamětovou kartu, ale v mobilu tu pametovou kartu nemuzu najit. A když pripojim telefon bez karty, tak ho zas nenajde PC.
To se v tom Gsmartu nedají instalovat nejaky aplikace? Jakto že se přes něj nedá dostat na pametovou kartu která je v nem, ale jediny pruzkumnik souboru co tam je ji nenajde.
Diky předem
Hura

v návodu to není poněvadž je to pár listový manuál, tenhle problém mám taky a nevím kde to řešit, skrrz to že s tím zatím ti mechoši přes telefony neumí. Ze začátku mi to šlo a najednou se chtěla formátovat karta když jsem to podruhy připojil k pc, od te doby to nejde a piše mi to taky nenaistalovanou kartu .