Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrá antivirová ochrana

ahoj, chci se optat. Používám Antivir Microsoft Security Essentials a k tomu Spyware Terminator, ale dnes jsem si přečetl recenzi, že již nepatří Microsoft Essentials mezi nejlepší free ochrany počítače. Tehdy mi ho zde doporučovali právě ve spojení se Spyware Terminatorem, a tak se chci zeptat jestli je tato varianta vybraná správně. Pokud ne, tak jestli by jste mi prosím neporadily v nejlepším, nějakej antivirák co je zdarma, ale klidně bych si kdyžtak i něco připlatil, aby ta ochrana byla kvalitní. V antivirech se příliš nevyznám, jestli pomůže, tak mám starší počítač s Windows Vista a 1 Gb RAM. Předem díky moc za pár rad :))

Já jsem v poslední době MSE taky na několika starších PC měnil. Ovšem ne proto, že bych nabyl dojmu, že chrání hůř než jiné, ale proto, že uživatelé měli připomínky, že je PC nějaké pomalé (odezvy). Přitom když jsem MSE začal před časem nasazovat, tak to bylo právě z toho důvodu, že se mi zdálo, že to není taková brzda. Momentálně dávám domácím uživatelům už zase (staré dobré) AVGfree.