Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který tablet vybrat?

Dobrý den potřebuju poradit nejdříve se chci omluvit dal jsem to sem protože nevím kde to patří tohle téma.Takže k věci chci si koupit tablet a nevím který mám 2- http://www.alza.cz/point-of-view-android-media-tab let-10-1-d252873.htm a arnova-10-4gb-d243208.htm a nebo je lepší si připlatit a archos-101-8gb-d214343.htm kdo máte doma jeden z tech tabletu budu rád když mi poradíte který je z nich nej
Zmena predmetu, pôvodne: který vybrat? (shark.jd)
Zmena kategórie, pôvodne: Ostatné (los) (shark.jd)

android 3.0, resp 3.1 a vyšší je na tabletech velmi důležitý aspekt, ....
nepodceňujte to.

Ale máte pravdu že zatím je trojková verze jen na těch dražších, je to dáno tím že google ještě trojku neuvolnil pro všechny ale udělá to takže je to jen otázka času a vy si př€devším vyberte takový tablet aby byl dost výkonný na to aby trojkovou verzi mohl provozovat.

Osobně doporučuji tablety s Nvidia Tegra lépe však nvidia tegra 2 .... tzn třeba Point Of View Mobii za nejakych 6000 korun. http://tablety.heureka.cz/point-of-view-mobii-10-t ab-teg-10-1/