Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sekaní

mám tento problém,že se po chvílích v počítači jakoby zavrže neboli zaskřípe něco železného a potom počítač na chvíli zamrzne a potom jde zase normálně nejhorší je to při koukání na filmy zaskřípe potom seto kousne pak se rozejde zvuk a na konec obraz kontrola hdd ok mem test ok grafika ok tak nevim a uz me to se.... dekuju za rady

Skus do HDD dat iny kablik zo zdroja, moze byt blby kontakt v konektore zdroja. Alebo je v haji HDD (nejaky studenak v elektronike apod).
Alebo mas problematicky zdroj ktoremu zakmitava 5V alebo 12V a disk je na to citlivy a resetuje sa, mozes skusit aj iny zdroj.