Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uložená hesla v opeře

Zdravím, prosím vás nevíte jak odstranit tento problém.
Mám uložená nějaká hesla v opeře a vždy jsem je mohl bez problému používat . Po aktualizaci na nejnovější operu se mi ale stao, že ikonka klíčku (na hesla) nejde použít jako kdybych je neměl uložená. Nevíte prosím co s tím? děkuju

Dělala to nějaká verze opery - ztratila se uložená hesla.

Hesla jsou standardně uložena v souboru WAND.DAT v profilu
Zkontroluj si, zda soubor má nějakou rozumnou velikost, případně se podívej na hesla v nastaveni / formuláře / správce hesel