Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini ITX spotřeba

Zdravím,
Potřeboval bych nějaky minipc který bude mít nízkou spotřebu,ale aby tam bylo usb a internet něco jak totu http://www.alza.cz/intel-d425kt-kinston-d190993.ht m taky si představuji,ale nevím jakou má celkovou spotřebu vím,že procesor bere 10w + nějaká slabší pamět a slaby HDD tak tipuji,že to veme nějak 40W co?Máte někdo s tým zkušenosti díky předem všem.

Zavisi co od toho ocakavas. Prehravanie HD videa Atomy nemusia zvladat resp standardne nezvladaju ptz je tam srackova intel grafika. Ked chces idealny pomer vykon/spotreba tak AMD fusion (18W TDP, komplet doska+CPU+grafika+RAM pri zatazi pod 50W). Ked chces vyslovene len nizku spotrebu a nepotrebujes vykon ani na HD videa, tak potom ano ten Atom je tusim trochu setrnejsi jak AMD fusion, o com svedci aj mensi chladic. Ale vypoctovy vykon Atomov je dost zalostny.

Ptz to ma Nvidia ION grafiku. O nej neviem co vsetko zvlada, s tym som este nic nerobil. Ale ano je mozne ze ta to zvlada a je to tiez moznost jak sa da urobit pouzitelny HTPC (Atom s ION). P.S. ale AMD fusion ma o dost vyssi vykon aj CPU aj grafiky pri porovnatelnej spotrebe....