Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory k PC

Ahoj, prosim o radu, ktere reproduktory jsou lepsi? Logitech S-220 nebo Logitech LS21? (Vím, že to není žádná třída, ale stačí mi tohle..) Děkuji!

Tady v té cenové relaci je asi úplně jedno co vyberete..jediné kritérium pro Vás by měl být v tomto případě vzhled(design), laicky řečeno co se Vám bude lépe doma vyjímat. Jinak osobně bych asi volil Logitech LS21 mají o něco větší výkon.