Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložka

Dobrý den,koupil jsem si pod notebook chladící podložku COOLER XCM-828 a chtěl bych se zeptat jestli není něco co bych mohl udělat ,abych ji zrychlil..jelikož se větrák točí nějak podezdřele pomalu a skoro vubec nechladí..děkuji za odpovědi

Nečekej zázraky, podložka ti moc nepomůže, když je notebook uzavřen v plastu. Průser máš v tom, že se ti prostě notebook přehřívá, to notebooky dělají, když se na nich hrají hry. Notebooky totiž nejsou na hraní her určený, i když se tak tváří. Je to daň za výkon v malým prostoru.