Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy na monitoru

Pred par tydny se mi dole u listy objevil uzky pas tenkych prouzku, ktery se vcera zvetsil smerem vys... netusite nekdo, o jaky problem se jedna? Hadam, ze odchazi monitor - nejaky odhad ceny za opravu? Vyplati se, nebo mam radsi zainvestovat do noveho laptopu?

Screenshot je tady: http://files.uloziste.com/fotky1/sea6e9379983d792/ 8a17e16b8691c5a3-3.jpg
(Kvalita desna, snad z toho jde neco poznat.)

Diky!

notebooky nemaju monitor. Notebooky maju display.
Ano ak je to len na tom stejnom mieste a nidky nikde inde, tak je to pravdepodobne vadny display, da sa vymenit, tipujem ze vymena nebude stat viac jak 50-100eur, ale najprv sa informuj v znackovom servise a nechaj si povedat navrh ceny.

Diky moc. Ono to zacalo jako tenky pas prouzku cca 5mm, ale vcera zacal displej tesne nad tim pasem problikavat v dalsich prouzcich a po chvili se to rozlezlo, takze v tuhle chvili uz je to vysoke vic jak 1cm. Diky za radu, poptam servis.