Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový notebook i herní :)

Dobrý den rád bych si nechal poradit od zkušenějších vybírám si herní notebook do 10 tisíc ikdyž se to zdá nemožné doufám že by to i možné bylo :) a jelikož je mi 13 nemám tolik peněz abych si koupil alienware za 60 tisíc :D zatím sem našel nejlepší asi toto: http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-5738g-654g 50mnbb-lx-pps02-010/ ... děkuji moc za radu :) a omlouvám se za gramatiku a srozumitelnost :D

Tak když mám dva byty a v jednom počítač dobrý a v druhým špatný tak udělám co ? Tak nechám vylepšit/vyměnit ten starej počítač..a ne že to vyřeším tak že koupím třetí šmejd na kterým nic nepojede a akorát co bude je že bude přenosnej....8-)