Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cartrige do HP 640C - za kolik si myslíte že mohu prodat?

Trochu specifikuji dotaz - chtěl jsem v obchodě koupit pro známé cartrige do tiskárny HP640C.
Bylo mi řečeno, že nabízená sedí do inkriminované tiskárny - vypadalo ta nějakou univerzální do řady HP 6xx - originál od HP.
Samozřejmě, po pokusu o instalaci nepasovala, takže mě polilo horko a po menších peripetiívh jsem zjitil že do té 640C to opravdu nenarvu. Samozřejmě, jde to na mé triko, měl jsem si dát větší pozor a prodavač je holt blbec.
Jde mi to, kolik mám za ni chtít, abych to vůbec někomu prodal?(orig.cena 719 kč)

Já to vidím tak na 550,-. Záleží na tom, zda kupce přesvědčíš, že náplň nebyla použita a je v pořádku.

Tvoje příhoda není neobvyklá. Ovšem když po tobě někdo chce, abys mu do HP tiskárny nainstaloval náplň značky Canon, to už tě poněkud zaskočí! Takže na tom ještě nejsi tak špatně, stane se.

Tak je to tmoje chyba - měl jsem si podrobněji prostudovat mě prodanou krabičku - bohužel jsem spěchal na autobus, jsem byl rád, že jsem ho vvůbec stihl...
No, jednak jsem mu musel ukázat na polici co že to tam je za patrona(měli tam malou cedulku HP6xx,tak se divil že vůbec nějakou do řady HP6xx mají, hledal ji tam půl hodiny, i když jsem na ni ukazoval prstem a jak jsem se ptal, tak mi řekl že asi jo, že jinou do téhle řady nemají...