Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika

Dobrý den,
Odešla mi grafika a chtěl bych koupit novou za pár korun z aukra. Může se dát do této desky P5GL-MX grafika typu ddr2 nebo ddr3, když RAMky jsou DDR? Nebo na co si dát pozor aby to fungovalo? Jinak je to připojení přes PCI-E.
Děkuji

Paměť grafické karty nesouvisí s operační pamětí - už to tady bylo několikrát napsáno...

Jinak pokud se strefíš a vybereš grafiku pro správný slot (PCI-E), fungovat to bude. Jediný problém by mohl být ve slabém napájecím zdroji.