Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde najít ovladač na grafiku?

Přeinstaloval jsem známému historický pc z win98 na win2000 (víc by to nesneslo :D). Grafika nemá ovladač. Přes HWinfo32 jsem zjistil, že jde o:

Trident CyberBlade-i7

mám však problém najít ovladač. Našel jsem 2 na cnet.com, ale ani jeden nejde nainstalovat. Instalátor na začátku vyplivne messageBox: INFFAIL- entry not found in string table.

Pls help. Díky

nešel mu net, bylo tam zafajfkováno získání adresy z DHCP a pořád to nešlo. Hrál jsem si s tím dost dlouho. Věděl jsem, že ve Win2000 je to dost podobné (min. dialog) jako v XP. Nastavím DHCP automatiku a DNS automatiku a pofrčí to. A taky že jo, net jde... Všechny ostatní typy co nejdřív zkusím. Děkuji pěkně.