Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit program

Zdravim, mam dotaz nebo spise problem...

Hraju poker na unitbetu pres jejich software a program Microgaming Poker Engine. Vzdy to slo v pohode az ted porad nejde program spustit a hlasito ze program prestal pracovat a ze je zablokovan funkci Zabránění spuštění dat (DEP). Zkousel jsem to odblokovat podle postupu a tento program musi byt chranen pres tuto funkci.. Poradi mi prosim nekdo jak to obejit, aby slo vse jako driv. Děkuji piste i na Dejw86@seznam.cz

Ochrana DEP je ochrana proti virom. Ked ti to vyskakuje tak je ten program poskodeny alebo sa na neho nadrbal nejaky vir, apod, alebo si aktualizoval nejake systemove subory (dll) ktore ten program pouziva a po zmenach nastane nejaka zasadna chyba v programe.

V kazdom pripade to znamena ze kod toho programu je niecim poskodeny, takze ako prve treba skusit ten program odinstalovat a znova stiahnut a nainstalovat kompletne.

no, tretie riesenie podla mna takto na dialku a narychlo neexistuje, takze si budes musiet vybrat z tych dvoch moznosti :) Este to mozes 3mesiace analyzovat ze kam to chce liezt a debuggermi to reverse engineerovat, ak si trufas a ak dokonale poznas assembler x86 :) Alebo napisat autorom tej hry apod. ze preco ti to hlasi.

Tak skus ten superantispyware ale spust ho v nudzovom rezime Windows (mackat F8 pred startom Win a vybrat nudzovy rezim).
Teoreticky mozes skusat preinstalovat vsetko mozne co ta hra potrebuje, ja neviem najnovsi directx, nejake net frameworky napr. verziu 3.5 SP1, vsetky aktualizacie Windows. Ale preinstalovat Win je podla mna zvycajne jednoduchsie, hlavne pre laikov. Mozes skusit najprv opravnu instalaciu, ak mas CD z ktoreho bol ten Win instalovany.

P.S. mozes skusit aj uplne vypnut ten Eset, mozno to nejakym sposobom znefunkcnuje, co by ani nebolo nic divne ptz antiviry blokuju uz dnes vsetko mozne, aj potrebne veci.