Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehrát na HDD uložené DVD, pro BFU?

Máme 5 video DVD. Chci jejich obsah uložit na disk a nějak jednoduše zařídit, že si mírně poučená osoba, tak trochu BFU tyto dokáže spustit a přehrát. Jak to udělat co nejjednodušeji?

Uložit obsah jednotlivých DVD do samostatných složek, udělat playlisty pro VLC? A na plochu 5 zástupců VLC, každej s jedním playlistem?

Nějaký nápady?

Pavel

Jestli to chceš přehrávat na monitoru, stačí někam dát zástupce VIDEO_TS.IFO, pro BFU pojmenovat názvem filmu a jako ikonu použít třeba hlavu hlavního hrdiny. To snad spustí každý, objeví se menu včetně výběru kapitol, jazyka atd.