Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reaktek -nejde mi net

Ahoj všichni,
Mám jeden problem, omylem jsem si smazal progarm Realtek RTL8168/8111 family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0).
Samozdřejmě mi nejde net, ale právě nevím kde mam sehnat tenhle program a taky jak ho správně naistalovat, aby slo tak jak má.
Budu rád za všechny rady. Dneska počítač bez netu je na dvě věci... :D :D
Tak předem děkuji za všechny rady...

ovládací panely/systém-pokud máš win xp
nabídka start a pravý myšítko na počítač a dát vlastnosti- to je pro vistu a windows 7...to poslední by mělo fungovat ale i pro xp..vyzkoušej a zjistíš to. Držim palce!;-)
Nebo pošli screen obrazovky a já ti to řeknu hned-tam pak akorád záleží jestli 32-bit nebo 64