Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mohu dat pod heslo internet?

Dobrej potrebuju nejaky program nebo spusob jak se da pred detma uzamikat internet nejlepe na spusob hesla a bylo by dobry jeste kdyby to uzamcit tak aby nesel jen prohlizec ale sla by televize ktera pouziva net dekuji za vsechny rady a navrhy

jestli používáte IE tak toto

V možnostech internetu na kartě Obsah máte Průvodce hodnocením obsahu. To je funkce přesně pro tento účel. Jakmile ji povolíte, bude po vás chtít heslo, pak si můžete nastavit, co chcete omezit. Díky tomu, že je chráněná heslem, nepotřebujete omezovat účet. Dušan Kadavý šéfredaktor Jak na počítač

je to normálně v nastavení zabezpečení, když otevřete IE.
jestli máte méně zdatné děti, tak pouze zakažte přístup pomocí pravého tl. karta zabezpečení. Nebo jen zvolte jako skrytý soubor ať ho nevidí. -vše záleží na tom, jak jsou zdatní (např. jestli dokáží použít jiný prohlížeč). Já osobně bych to neřešil tak hekticky jako heslování prohlížeče, ale spíš nějakou takovouhle fintu