Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHPed a PsPad

Prosím nevíte někdo zda jde v NuSphere PhpED formátovat skript (zarovnání)? Popř kde to je? :)
Využívám trial NuSphere PhpED 5.6 build 5615

a dále se ptám, zda PsPad někdy nebude podporovat alespoň projekty jako podporují např. netbeans, phped, phpdesigner...

Programy jako PHPEd, PHPDesigner apod. jsou specialni programy pro PHP. PSpad neni specialni program pro PHP, takze nebude podporovat projekty se specialitami pro PHP

Zakladni podpora projektu v PSpadu je, ostatni programy neznam, takze nevim, co konkretne tam chybi