Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatické slepení obrázků (s překryvem) do jednoho

Mám obrázky z mapy, tyto obrázky mají překryv. sháním program na jejich automatické slepení do jednoho. Problém je, že potřebuji program, který to slepí automaticky, ne ručně. Jedná se o cca 20 obrázků v několika sériích. Nemyslím panoramata, ale takové puzzle s obdélníkovými dílky s překryvem.
Program by to vzal, našel souseda, překryl, slepil, atd...

Automaticky to nejspis nepujde. Prava, policie disponuje takovym softwareme, dokonce nemusi byt prekryv. Pouzivaji ho na sestavovani znicenych dokumentu/dukazu, ale to je se pohybujeme v castkach se sesti nulami :-D

Zkus Hugin, je urceny na panoramata, tohle by zvladnul taky, ale nevim, jestli automaticky.